Тематски дан „Живот и дело Вука Караџића“

У оквиру обележавања дана рођења Вука Караџића, за ученике млађих разреда 7.11.2017., реализован је Тематски дан „Живот и дело Вука Караџића“. Учитељице су, тимским радом, осмислиле  занимљиве, целодневне активности.  Гости у матичној школи су били ученици из издвојених одељења у Мајдеву, Себечевцу и Ћелијама.

Живот и дело Вука Караџића смо проткали кроз наставне садржаје српског језика, математике, света око нас-природе и друштва, ликовне и музичке културе, народне традиције и физичког васпитања. Сви планирани садржаји су успешно одрађени, часови су били занимљиви и весели, атмосфера радна. Ученици су учили, дружили се, такмичили,  свиђа им се овакав начин рада и волели би да се понови. Дан је успешно реализован на задовољство ученика и учитељица.

Гордана Поповић