Витешки дечји карневал

Видовдански дечји Карневал је одржан у недељу, 03.06.2018. године. Учесници су се окупили  испред Дома Синдиката, одакле је организован свечани дефиле до куле Кнеза Лазара.

Наши ученици, наставници и родитељи су активно учествовали у манифестацији.

Ове године је тема била “Средњи век“, а наши ученици су се представили тачком: “Припрема јунака за одлазак на Косовски бој“.

Ученици су носили средњевековне костиме, оружје и заставе. Током дефилеа певали су Химну  косовских јунака.

Беспрекорно су извели свој наступ.

Као и много пута до сада, ученике су за наступ припремиле учитељице, а целокупно наоружање је направио родитељ Добрица Тодосијевић. Захваљујемо се свим ученицима и њиховим родитељима на целокупном ангажовању.Посебно се захваљујемо Туристичкој организацији града Крушевца на изванредној организацији и сарадњи.

Видимо се и следеће године.

“Христе, Боже распети и свети, српска земља кроз олује лети…“